ΔΑΣΩ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΒΑΜΒΙΝΟ 1

ΔΑΣΩ - ΔΟΞΑ ΚΟΡΕΛΙΟΥ 1 – 3
Σύνθεση ομάδας: Σπανάκης, Ιατρού, Τριανταφύλλου, Μπάτος (τερματοφύλακας), Κυριαζής, Δελήβασης Κ., Δελήβασης Δ., Αρτέσογλου, Χαλβατζής
Σκόρερ: Κυριαζής

ΒΑΜΒΙΝΟ 2

ΔΑΣΩ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 1 – 1
Σύνθεση ομάδας: Σταλίδης, Παράσχος, Κυριακίδης, Τσιλιμπόνης Α., Γλερτζής, Φωτιάδης, Εσπιαλίδης
Σκόρερ: Εσπιαλίδης

PROJUNIOR 2

ΔΑΣΩ – ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 5 – 4
Σύνθεση ομάδας: Καπετάνιος Βασίλης, Καπετάνιος Βαγγέλης, Δοϊρανλής, Νεοκοσμίδης, Ποϊράζης, Γκολεσόβαλης, Καραγιάννης (τερματοφύλακας), Κράστα, Τσιλιμπόνης, Κόκκαλης, Σουρλόγλου
Σκόρερ: Καπετάνιος Βαγγέλης 2, Δοϊρανλής 2, Νεοκοσμίδης 1

PROJUNIOR 3

ΔΑΣΩ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ 0 - 3
Σύνθεση ομάδας: Κόκκαλης, Πολυχρονίδης, Λιακόπουλος, Βουσβούκης, Τακατίνης, Κακαβέλας, Σάχο, Παπαιωάννου, Γεωργιάδης, Δαμιανίδης, Μαυρίδης

JUNIOR 2001
Πραγματοποιώντας αξιόλογη εμφάνιση απέναντι σε μία ιδιαίτερα ανταγωνιστική ομάδα οι μικροί junior του ΔΑΣΩ  ηττήθηκαν με 6-2 από την ομάδα της Άρσεναλ Ευόσμου.
Τα γκολ πέτυχαν ο Τσιατούρας Α.και ο Παπαδόπουλος Α
Σύνθεση: Παυλίδης Α., (Παπαδόπουλος Δ.), Φουντούκας(Χαρίτος), Λεκοβίτσης (Δαμιανίδης),ΠαυλίδηςΣ., Πορτοκαλίδης, Χατζηιωαννίδης (Κακαβέλας), Πολίτης(Παπαδόπουλος Α.), Παυλίδης Α.(Πίβατς), Τσιατούρας.

JUNIOR 2000
Εύκολο έργο, καθώς δε συνάντησαν καμία αντίσταση, είχαν οι juniors 2000 και πέτυχαν μια εύκολη νίκη με σκορ 9-0 απέναντι στην Α.Ε. Φιλύρου. οι ποδοσφαιριστές του ΔΑΣΩ είχαν την υπεροχή σε όλη τη διάρκεια του αγώνα και έφτασαν άνετα στη νίκη με γκολ που σημείωσαν οι Γραβάνης, Βασιλείου(3), Παπαδημητρίου, Μπουκλής, Ντεμίρι(2) και Χατζηπαρασκευάς.
Σύνθεση: Χάιδας,Θεοδωρίδης, Παπαδημητρίου(Πανέλης), Χατζηπαρασκευάς (Καρανδρέας), Μπουκλής, Βασιλείου(Πειτσίδης),Ντεμίρι, Γραβάνης.

ΒΟΛΕΪ

ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΟΜΑΔΑ

Παρόλη την απαράδεκτη διαιτησία η ομάδα μας κατάφερε να φύγει με τη νίκη από την Επανομή, κερδίζοντας την τοπική ομάδα με 3 -2 σετ.

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

Με νίκη ξεκίνησε η ομάδας μας Δ.Α.Σ.Ω. 1 το Τουρνουα «Σπανός». Νίκησε εύκολα μέσα στο «Κονταξοπούλειο» τον Α.Ο. Αμπελοκήπων με 3-0 σετ.

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

Πραγματοποιώντας αξιόλογη εμφάνιση απέναντι σε μία ιδιαίτερα ανταγωνιστική ομάδα η ομάδα μας ηττήθηκε με 3 -0 σετ από τον Παναθλητικό Συκεών.